Apie mus

Nepaprastas kvapų pasaulis

Kvapai kurie keičia gyvenimą!

Mūsų pažintis su eteriniais aliejais prasidėjo beveik prieš penkerius metus.
Begaliniame skubėjime ir vidiniame chaose norėjosi atrasti kažką natūralaus, kažką kas ramintų, teiktų džiaugsmą bei padėtų atrasti sveiką balansą tarp trandicinės medicinos siūlomų produktų ir to ką gali suteikti pati gamta.
Taip žingsnis po žingsnio atradome nuostabų eterinių aliejų pasaulį.
Gėrėme į save visus kvapus, dėjome į save visą prieinamą informaciją bei ieškojome nepriekaištingos kokybės.
Šiandieną norime visa tai atnešti ir į Jūsų namus. Norime dalintis savo patirtimi, žiniomis bei produktais kuriuos patys naudojame kiekvieną dieną.

Sertifikatai

Visi mūsų parduodami produktai yra ekologiški, turintys sertifikatus arba natūraliai užaugę gamtoje.

   SOIL ASSOCIATION

Tai vienas iš griežčiausių sertifikatų, išduodamas Didžiosios Britanijos žemdirbystės asociacijos. Šiuo sertifikato ženklu žymimuose gaminiuose privalo būti ne mažiau kaip 95 procentai ekologiškų ingredientų. Jei šiuo būdu išgauti ingrediento neįmanoma – reikalaujama jog produkte būtų ne mažesnė kaip 70 procentų ekologiškų ingredientų kiekio riba. Taip pat šis sertifikatas užtikrina, kad produkte nėra žmonėms ar aplinkai kenksmingų medžiagų, sertifikuoti produktai yra biologiškai suyrantys ir nežalingi aplinkai bei neišbandyti su gyvūnais.

   EURO LEAF

ES ekologinis ženklas rodo, jog ne mažiau kaip 95 procentai žemės ūkio kilmės produkto sudedamųjų dalių yra pagaminta ekologinės gamybos būdu. Šis ženklas taip pat užtikrina jog produktas atkeliavo tiesiai iš gamintojo ar perdirbėjo sandarioje pakuotėje bei atitinka oficialios kontrolės sistemos reikalavimus.

ANALIZĖS SERTIFIKATAS – Certificate of Analysis (CoA)

Analizės sertifikatas yra kokybės užtikrinimo dokumentas, patvirtinantis, kad reguliuojamas produktas atitinka jo specifikaciją. Sertifikate paprastai pateikiami faktiniai rezultatai apie produktą, gauti atliekant bandymus konkrečiai produkto partijai.

CHROMO DUJŲ SPEKTOGRAFIJA – Gas Liquid Chromatography (GLC)

Chromo dujų spektografija yra svarbus analitinis metodas, skirtas junginiams atskirti ir identifikuoti. Dujų chromatografija matuoja sudedamąsias dalis, esančias tam tikrame eterinio aliejaus mėginyje, o gauti rezultatai parodo eterinio aliejaus grynumą bei kokybę.

Mus rasite

logo